درباره ما

به نام پروردگار نورانی بخش آسمان ها وزمین

مجتمع لوستر ، مبلمان و دکوراسیون صانع دراواخر دهه 70 شمسی با تولید انواع مبلمان وصنایع چوبی در شهرستان فردیس استان البرز آغاز به کار نموده و در اوایل دهه80 شمسی فعالیت خود را با تولید انواع لوستر گسترش داده است .

باور مدیران این مجموعه براین است که کیفیت برکمیت ارجحیت تام دارد.

خط مشی این سازمان تاکید بر کیفیت ، صداقت ، رعایت انصاف ،مشتری مداری و ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مطلوب است .

استمرار بر همین خط مشی منجر به اعتماد و خرید بیش از 100 هزار مشتری از 22 استان کشور در مدت بیش از 2 دهه فعالیت این مجموعه شده است.

کیفیت عالی ، قیمت منصفانه و خدمات پس از فروش مطلوب سبب شده تا زمینه صادرات محصولات این مجموعه به کشور های آلمان ، جمهوری آذربایجان ، عراق و عمان فراهم گردد.

کارآفرینی و حمایت از تولید ، هدف و خواسته قلبی مدیران این مجموعه بوده و هست.

ما همواره به دنبال تازه ترین ایده ها و طراحی ها از کشور های صاحب سبک و مطرح در صنعت لوستر و دکوراسیون هستیم و در تلاشیم تا به روز ترین محصولات را با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت به همراه خدمات پس از فروش مطلوب در اختیار مشتریان عزیزمان قرار دهیم.

تلاش مدیران مجتمع صانع بر این بوده و هست ک در مجموعه فروشگاهی خود با بیش از 1000 متر مربع فضا ، متنوع ترین و بهترین محصولات مبلمان و دکوراسیون از بهترین تولید کنندگان کشور و بیش از 1000 مدل لوستر را یکجا ، در محیطی آرام ، زیبا ، خانوادگی و دل نشین به مشتریان گرامی ارائه دهند.

هدف مجتمع صانع ، جلب رضایت مشتریان و بهبود مستمر عملکرد خود می باشد؛ از این رو صمیمانه از شما عزیزان خواهشمندیم با ارائه پیشنهاد ها و انتقادات سازنده خود ، مارا در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

بازگشت به بالا